Alfons Blomme - Onder de Rialto-brug in Venetië
Max Ernst - ‘Na mij.’ Origineel-Farblithografie 1971 Spies/Leppien Nr
14k rood gouden collier met hanger met robijn en diamant 0.80 ct - 45 cm
18k wit gouden ring met roos geslepen diamant 0.20 ct - rm 16.75
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 12 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Christo and Jeanne - Claude
Project - Wrapped Coast
Little Bay , Australia 1968 - 69
- Artcard - Taschen Verlag 2010
handgesigneerd -
fotografie : Harry Shunk
afmetingen artcard : 12,5 x 17 cm
wordt geleverd in een passepartout formaat 24,0 x 30,0 cm
van museumkwaliteit
zonder lijst
ready to frame
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||