Alfons Blomme - Onder de Rialto-brug in Venetië
Max Ernst - ‘Na mij.’ Origineel-Farblithografie 1971 Spies/Leppien Nr
14k rood gouden collier met hanger met robijn en diamant 0.80 ct - 45 cm
18k wit gouden ring met roos geslepen diamant 0.20 ct - rm 16.75
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 32.5 x 42.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Klein punaise gaatje bovenrand | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amstelveen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.