Grote ets van Carel Lodewijk Dake naar een schilderij van Jan Hendrik WEISSENBRUCH (Den Haag 1824 - 1903) .
Dake staat bekend dat hij los van zijn eigen schilderijen met regelmaat etsen maakte van bekende tijdsgenoten zoals Joseph Israels, Anton Mauve etc.
Deze ets straalt een grote ruimtelijkheid van het landschap uit en is in goede conditie.
Het zit in de originele oude lijst met passe-partout en is rechtsonder met potlood gesigneerd met daarbij tevens een kleine 'grappige' afbeelding van een molen.
Helaas is de staat van de lijst, de glazen plaat (gebroken) en de passe partout (scheur en watervlekken) niet goed. Maar de ets zelf is in prima conditie. Afmeting ets is H.36 x B. 50 cm, afmeting lijst: H. 68,5 x B 88,5 cm.