Chris Koelemeijer - boslandschap
Paul Nieuwendijk - compositie met tafel
Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 64 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 160 |
Conditie | |||||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||||
Transport | |||||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België | ||||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||||||||||