Ferdinand Luigini - La route de Dunkerque
Hans Kanters - De fluisterkamer
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Stalen multiple van Cor van Dijk (Pernis) uit september 1990.
Het object is gemaakt in opdracht van Galerie Nouvelles Images te Den Haag ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van de galerie.
De multiple is gemonogrammeerd (zie foto 5). Het object is vervaardigd in een oplage van 400 stuks, dit is nummer 327/400.
Afmeting: 88 x 88 x 20 mm.
Afmeting doosje: 95 x 95 x 25 mm.
Het object heeft een mooie patine.
Het wordt geleverd in het originele doosje met een vijftal voorbeeldkaartjes
Er zijn echter nog veel meer vormen mogelijk (zie foto 7).
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maastricht, Nederland |