Erg leuke en vrolijke zeefdruk van CoBrA kunstenaar Corneille uit 2001.
Professioneel ingelijst door Eduard v. Hulsen L'Encadreur, Kerkstraat, Amsterdam in een zilveren houten lijst en voorzien van een dubbel passe-partout dat het geheel een luxe uitstraling geeft..
Niet te vergelijken met een simpele wissellijst!
Kan direct aan de muur.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar. Dit is nummer 15 uit een serie van slechts honderdvijftig exemplaren.
Titel: Blauwe vogel
Jaartal: 2001
Afmetingen lijst: 54 cm x 56 cm zichtbare gedeelte vd zeefdruk 34x37,5cm
Oplage: 15/150
Conditie: In perfecte staat
Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Het werk en lijst zijn in perfecte staat,
Uitsluitend ophalen in Blaricum Eventuele bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.