Originele periodeposter geproduceerd tijdens het leven van de schilder met Atelier Corneille-stempel op de achterkant.
Grote poster met reproductie van het originele werk “De Tuin der Lusten”,
Herkomst: atelier van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik uit Nederlandse ouders, stichtend lid van de COBRA-groep met Karel Appel, Asger Jorn, Christian Dotremont, Constant en later Alechinsky en Jacques Doucet.
Afmetingen van deze poster: 65 x 82 cm
Cornelius - Jaski Kunstgalerie - Amsterdam
Le Jardin des Délices is een litho genummerd op 200 exemplaren.
In navolging van Miro, Gauguin en Matisse, creëert Guillaume Corneille een joviale wereld tussen figuratie en abstractie.
Zeer goede staat - Beveiligde levering door UPS
Vertaald met DeepL.com (gratis versie)