Originele kunstposter / affiche van Corneille: ‘Otello’ uit de reeks ‘Hommage aan Verdi’ (1990). Offset van de gelijknamige zeefdruk. Gedrukt in beperkte oplage. Met de officiële stempel van Atelier Corneille op de achterkant en de mededeling ‘Reproduction interdite’. Niet ingelijst. Gesigneerd in de plaat. In zeer goede staat, met minimale verkleuring aan de randen door de ouderdom.
Zeer Goed
Het artikel verkeert in uitstekende staat, met slechts minimale verkleuring aan de randen door de ouderdom.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 8,50
Naar Nederland
€ 16,50