Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Corneille (1922 - 2010), Gekleurde kat, duif met letter en liggend naakt in landschap, 1998.
Print op canvas, ondertekend en gedateerd in goud 'Corneille' 98 '(rechtsonder) en genummerd' 9/19 E.A.' (op de achterkant). Het werk verkeerd in zeer goede conditie. Afmetingen: 86,5 x 68 cm.