Groot stadsgezicht in kleur, 63 x 90 in originele antieke lijst. Ets ingekleurd (gemengde techniek). Is gesigneerd. Dit is een prachtige ets van Cornelis Brandenburg uit Amsterdam, ook de voorstelling. Met uitzicht op de Ronde Lutherse Kerk aan de Singel. Maten van werk t.o.v. lijst zijn een schatting.
Goed
Te zien is dat de lijst en het kader ruim 100 jaar oud is. Maar dit is tevens de charme. geheel origineel.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bleiswijk, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25