Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Curiosa |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 20 x 8 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 500 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiden, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.