Jan Hoogsteyns - Oranges - stilleven uit 1972
Dillon Boy - Corporations Kill / Mickey mouse graffiti dismaland VS banksy
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Overig |
Onderwerp | Schilderkunst |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het werk van Schmidt Crans heeft verkleuring en vlekjes in de marges. De overige twee werken zijn in zeer goede staat, de foto`s geven een goede indruk. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.