David Hockney - The Diver – Gesigneerd door Mark Spitz - Verkocht

David Hockney - The Diver – Gesigneerd door Mark Spitz kopen? Bied vanaf 130!
Affiches

David Hockney - The Diver – Gesigneerd door Mark Spitz kopen? Bied vanaf 130!David Hockney - The Diver – Gesigneerd door Mark Spitz kopen? Bied vanaf 130!
  • David Hockney (1937)
Type kunstwerk Affiches
Jaartal 1972
Techniek Overig
Onderwerp Sport
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst 33 x 27 cm (h x b)
Foto op Fujicolor Crystal Archive Paper Supreme van de officiële affiche van de Olympische Spelen in München in 1972 uitgegeven en handgesigneerd door Mark Spitz.
Rechtsonder gesigneerd en gedateerd in de plaat David Hockney 70.
Zwarte houten lijst met acrylglas 27 x 33 x 1,5 cm

Mark SPITZ (1950) is een Amerikaanse zwemmer. Hij won zeven gouden medailles op de Olympische Zomerspelen van 1972 in München, waarmee hij in elke medaille een wereldrecord vestigde.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 26,50

David Hockney (1937)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  CuRio
Lid sinds 2021
48 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
27 cm
33 cm
21 cm
30 cm