14k goud met zilver pin met parel, saffier en diamant
Ronald Boonacker - Lot van 3 ingelijste schilderijen in epoxy Boonacker
Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
Blad met kreukjes, vlekjes, krassen, grotendeels weg te werken met passe-partout | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: De klinge, België | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.