Dick Cassee - Aquarel: Egalieres - 1966 - Verkocht

Dick Cassee - Aquarel: Egalieres - 1966 kopen? Bied vanaf 150!
Tekening / Aquarel

Dick Cassee - Aquarel: Egalieres - 1966 kopen? Bied vanaf 150!Dick Cassee - Aquarel: Egalieres - 1966 kopen? Bied vanaf 150!Dick Cassee - Aquarel: Egalieres - 1966 kopen? Bied vanaf 150!Dick Cassee - Aquarel: Egalieres - 1966 kopen? Bied vanaf 150!Dick Cassee - Aquarel: Egalieres - 1966 kopen? Bied vanaf 150!
  • Dick Cassee (1930)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1966
Techniek Aquarel
Stijl Modern
Onderwerp Landschap
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 10.5 x 16.5 cm (h x b)
Passe-partout 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Aquarel van Dick Cassee. Titel: Egalieres. Jaar: 1966.  Afmetingen blad incl passe-partout: H21 x b30cm. Afmetingen voorstelling: H10.5 x b16.5cm. Het werk is, rechts onderaan door de kunstenaar gesigneerd. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:

Dick Cassee
Dirk Johannes Cassée, Nederlandse aquarellist, beeldhouwer, graficus,
Geboren: Bloemendaal 30-3-1931
1950-1954 Opleiding aan de academie voor beeldende
kunst (AKI), Enschede
Sinds 1961 Vertoeft Dick Cassée op het atelier van S.W. Hayter (atelier 17) te Parijs
1968 Vanaf dit jaar docent tekenen, grafiek en kunstbeschouwing aan de koninklijke academie voor kunst en vormgeving te S'-hertogenbosch
Exposities: Groninger Museum(1965), Stedelijk Museum te Schiedam (1966) en het Haags
Gemeentemuseum (1967) waarna in het voorjaar van 1970 een Cassée-presentatie in de vorm van een retrospectieve van grafiek en tekeningen uit de verzameling Kuijlman plaatsvindt in Museum Boymans-van Beuningen, rotterdam.
Het werk van Dick Cassée is o.a. ook te zien op de salon de May te Parijs ( achtereenvolgens in 1965, 1966, 1967 en 1968), op de biennale de la Jeunesse te Tokio en Ljubljana (1966) encdie van Heidelberg (1979). ook is hij in 1971 aanwezig op de Europalia tendances constructivistes dans l‚art Hollandais ( Musee des beaux Arts,cLuik) en in 1973/ 1974 op tentoonstelling varianten abstract geometrische nederlandse kunst ( Gemeentemuseum, Den haag), vanaf 1969 geregeld exposities in galerie Fenna de Vries, rotterdam.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00

Dick Cassee (1930)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  KiewitKunst
6671 verkochte items
Alle items van deze verkoper (685)
30 cm
21 cm
16.5 cm
10.5 cm