Pauline Bakker - Masterclass Bergen 2016, werk van Pauline Baker, Anna Mes, Erik Tierolf, Giorgi
JAS - Zeefdruk, Orange Favoriete
Peter Beard - 'Fayel Tall', Kenia (1987) - Poster/Plakat 2006 - beperkt
Jan Peter van Opheusden - Gemengde techniek met bladgoud, van zeer groot formaat!
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 60 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oude-wetering, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.