Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld met het Heijboer systeem
Hans Hartung - Abstracte compositie
Rien Goené - FANTASIE FIGUUR MET VLEUGELS
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25.5 x 16.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 44 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
De print is goed. De lijst is oud en beschadigd. | |