Een prachtig 2-luik van de Eindhovense kunstenares Ellie van Pelt
Zeer fraaie abstract expressionistische potlood tekeningen op papier uit 1985 door kunstenaar en beeldhouwer Petronella Martina Henrica (Elli) van Pelt, geboren in 1957 in Eindhoven. Haar sculpturen staan in Eindhoven aan de Vigliuslaan, Strijp.
Afm. linkse tweeluik is 31x90cm Afm. rechtse tweeluik is 20x90cm
Worden met zorg verpakt en verstuurd
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vught, Nederland
Tot 10 kg.
€ 8,95
Naar België
€ 20,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00