Heinz Falke (1930-2012) Moeder en kind
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 72 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 20