Jan Hoogsteyns - Oranges - stilleven uit 1972
Dillon Boy - Corporations Kill / Mickey mouse graffiti dismaland VS banksy
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Collage |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 47 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
De signatuur aan de onderkant van de afbeelding is niet zichtbaar door het passe-partout en zit enigszins vast. De inschatting is dat het losgesneden kan worden zonder signatuur/afbeelding te beschadigen. | |