Jan Elburg - materieschilderij - 1965
Dolf Breetvelt - Gouache : Abstracte compositie
Clemens Briels - la Peinture : Les Saltimbanques - olieverf op doek 2009
Adine Engelman - 2x olieverf op doek - 1987
Type kunstwerk | Schilderij |
Groot doek van Ernst Vijlbrief
Gesigneerd met atelierstempel aan de achterkant.
Alleen ophalen in Amsterdam (begane grond, parkeren voor de deur)