Jos Speybrouck - Vierde Zondag Van Den Advent
Christo - "The Umbrellas, Japan" 1991 - Gelimiteerde editie - handgesigneerd
Kees Meijer - Hollands Polderlandschap
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1946 |
Techniek | Potlood |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 25 x 19 cm (h x b) |
Passe-partout | 46 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Het werk is in goede staat. Rechtsonderin zit een klein "haar"scheurtje onder de handtekening (zie foto). Het passepartout is verkleurd door een vorige inlijsting. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter