Anders Osterlin - Eletrolux Stockholm
Willem Witsen - Molenpoort, Wijk bij Duurstede
Anton Heyboer - Dame in badpak op het strand.
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1964 |
Stijl | Sixties/Plastic Age |
Afmetingen | 1.5 x 26 x 26 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1880 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
geen chips, geen schilfers, geen restauranties | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.