Francois Le Vaillant - Le Tocard no. 9
Gerhard Rühm - ik ben (niet hier)! Skulptur
Gaston Hoffmann - Aux grands maux les grands remides
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delfgauw, Nederland |