Frits Jansen - K. m Peren

Frits Jansen - K. m Peren kopen? Bied vanaf 100!
Frits Jansen - K. m Peren kopen? Bied vanaf 100!Frits Jansen - K. m Peren kopen? Bied vanaf 100!Frits Jansen - K. m Peren kopen? Bied vanaf 100!Frits Jansen - K. m Peren kopen? Bied vanaf 100!Frits Jansen - K. m Peren kopen? Bied vanaf 100!Frits Jansen - K. m Peren kopen? Bied vanaf 100!Frits Jansen - K. m Peren kopen? Bied vanaf 100!Frits Jansen - K. m Peren kopen? Bied vanaf 100!Frits Jansen - K. m Peren kopen? Bied vanaf 100!Frits Jansen - K. m Peren kopen? Bied vanaf 100!Frits Jansen - K. m Peren kopen? Bied vanaf 100!Frits Jansen - K. m Peren kopen? Bied vanaf 100!Frits Jansen - K. m Peren kopen? Bied vanaf 100!
  • Frits Jansen (1948)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1984
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Expressionistisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 42 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Uniek werk van de Rotterdamse kunstenaar Frits Jansen
Supergave gemengde techniek
Heeft bij de hoek waar de signatuur staat denk ik ooit een kleine beschadiging gezeten waar wat aan gedaan is zie foto
Meer over Frits Jansen kunt u vinden op Art Maitre Frits
Afhalen heeft voorkeur van dit werk bij verzenden zal het met uiterste zorg verpakt worden
Op het plekje zoals op de laatste foto te zien is het kunstwerk in goede staat
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Frits Jansen (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Kenzotokai2003
Lid sinds 2017
4 verkochte items
Alle items (4)
125 cm
42 cm