Gerard Johan Staller (1880-1956) Amsterdam 1880-1956
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 11 x 10 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150