Ina van Toor - Bloemen (2e Blauwe Verschuiving) 1993
Virginie Waltenberger - violet
Sam Dillemans - Vrouwenportret
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in GOUD Handgesigneerd.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gabriel Godard
Symphonie en Bleu IV
original kleurenlitho
met potlood handgesigneerd en genummerd
oplage 150
papier Arches
in mint condition
afmetingen blad 53,0 x 38,0 cm
afmetingen beeld 39,0 x 29,0 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00