George Lourens Kiers - Straatje in Hattem - Verkocht

George Lourens Kiers - Straatje in Hattem kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

George Lourens Kiers - Straatje in Hattem kopen? Bied vanaf 1!George Lourens Kiers - Straatje in Hattem kopen? Bied vanaf 1!George Lourens Kiers - Straatje in Hattem kopen? Bied vanaf 1!George Lourens Kiers - Straatje in Hattem kopen? Bied vanaf 1!George Lourens Kiers - Straatje in Hattem kopen? Bied vanaf 1!George Lourens Kiers - Straatje in Hattem kopen? Bied vanaf 1!George Lourens Kiers - Straatje in Hattem kopen? Bied vanaf 1!George Lourens Kiers - Straatje in Hattem kopen? Bied vanaf 1!George Lourens Kiers - Straatje in Hattem kopen? Bied vanaf 1!George Lourens Kiers - Straatje in Hattem kopen? Bied vanaf 1!George Lourens Kiers - Straatje in Hattem kopen? Bied vanaf 1!
  • George Lourens Kiers (1838-1916)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1913
Techniek Aquarel
Stijl Klassiek
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie en vrij grote aquarel en inkt op papier. Werk van George Lourens Kiers uit 1913. Het werk is handgesigneerd vooraan en achteraan voorzien van titel en jaartal. Buiten een kleine bruine verkleuring in de luchtpartij is het werk in goede, frisse kwaliteit en mooi gedetailleerd. Het  straatje is vermoedelijk ergens in de buurt van de huidige Korte Kerkstraat in Hattem.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Turnhout, België
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 16,60
Wereldwijd € 46,80

George Lourens Kiers (1838-1916)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  jan70chris
Lid sinds 2019
5 verkochte items
Alle items (0)
30 cm
41 cm