In aanbieding een lot van 5 werken grafiek (zeefdruk litho's...)
Bestaande uit:
- Petrus Valckx - 56x38 cm - 2/99 - Met de hand geaquarelleerd.
- Ilona Smit - 60x70 cm - 1981 - AP
- Harrie Gerritz - 64,5x50 cm - 1987 - HP
- Gerard Grassière - 62,5x78,5 cm - Stempel Bernard Ruijgrok Amsterdam + schriftelijke boodschap: 'Voor Henk'
- Onbekende kunstenaar - 60,5x50 cm - Niet te ontcijferen signatuur.
Alle werken gesigneerd
Sommige werken met vochtschade, plooien en/of vergeling, sporen van vorige inlijsting.
Op te lossen met passepartout.