Van de kunstenaar Gerard van Rooy (1938-2006) 3 prachtige Ex Libris uit 2001-2002
1) Ex Libris van Gerard van Rooy. Doorsnede beeld: 3,8 cm. Afm.blad: 7 x 8,5 cm. Gesigneerd
links onder. Rechts onder: Proef v/d Etser.
2) Ex Libris Wil Sandkuijl. Afm.beeld: 7 x 5 cm. Afm.blad: 14 x 10 cm. Gesigneerd links onder
G v Rooy '01. en Recht onder Epreuve d'artist, 2/100
Het papier bevat rechts onder het Atelier Stempel van de kunstenaar.
3) "Boek van D v.Luijn". Afm.beeld: 8,5 x 5,8 cm. Afm.blad: 16 x 13 cm. Links onder tekst:
ets(plaat) van Dick van Luijn 1935. Rechts onder tekst: gedrukt in 2002 door G v Rooy (alles
handgeschreven met potlood).
De kunstwerken komen rechtstreeks uit de nalatenschap van de kunstenaar.