Willem de Zwart (1862-1931) "Trap in België"
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 29.9 x 14.1 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Huidig bod
€ 25
1 bieding