Johannes Hessel Brolsma - aquarel - Rivierenlandschap - 21531
Frans Room - Vuurtoren – Willemstad - zeefdruk
Ko Verlare - gemengd - Zonder titel - 22218
Willem van den Berg - Portret met achtergrond
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 30 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Zie foto's. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.