Andrej Jakab - Driehoekig object van glas, Nautilus
Brons - Bronzen beeld van koppel met hoeden
Heinz Henges - Beeld van zandsteen: "Twee gezichten"
Klaas Gubbels - ijzeren beeld - 2021
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 90 x 61 cm (h x b) |
Passe-partout | 90 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 57/200 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Goede staat. Aan boorden links en rechts papierschade door vorige inkadering.
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter