Litho uit 1966 van Gustave Asselberg. Het werk is linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Gustave Asselberg Techniek: Litho Oplage: 4/20 Gesigneerd: Linksonder Ingelijst: Niet ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 44 x 57 cm Afmeting blad (HxB): 57 x 77 cm Conditie Werk: Gezien de leeftijd van het werk zeer goed. Wat lichte oxidatie in de uiterste rechterbovenhoek. Buiten het beeld. Ingelijst niet zichtbaar.
Het werk verdient het om professioneel ingelijst te worden. Indien gewenst kunnen wij deze inlijsting voor u verzorgen.
Zeer Goed
Gezien de leeftijd van het werk zeer goed. Wat lichte oxidatie in de uiterste rechterbovenhoek. Buiten het beeld. Ingelijst niet zichtbaar.
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 20,00