Guy Vandenbranden - zonder titel - nieuwjaarskaart

Guy Vandenbranden - zonder titel - nieuwjaarskaart kopen? Bied vanaf 200!
Guy Vandenbranden - zonder titel - nieuwjaarskaart kopen? Bied vanaf 200!Guy Vandenbranden - zonder titel - nieuwjaarskaart kopen? Bied vanaf 200!Guy Vandenbranden - zonder titel - nieuwjaarskaart kopen? Bied vanaf 200!Guy Vandenbranden - zonder titel - nieuwjaarskaart kopen? Bied vanaf 200!Guy Vandenbranden - zonder titel - nieuwjaarskaart kopen? Bied vanaf 200!Guy Vandenbranden - zonder titel - nieuwjaarskaart kopen? Bied vanaf 200!
  • Guy Vandenbranden (1926-2014)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 27 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Originele nieuwjaarskaart zeefdruk op dik papier van de Antwerpse kunstenaar Guy Vandenbranden.

Met een citaat van Nietsche handgeschreven door de kunstenaar en 'pour carine' als opdracht achteraan.

vermoedelijk jaartal: begin jaren 1980

uniek stuk

wordt professioneel verpakt en verzonden met track and trace
zeer goed
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20