Prachtig op Ingres papier getekend portret van een jongen.
De vorige eigenaar vertelde dat het portret speciaal getekend is bij of voor een expositie van Rien Poortvliet.
Op de achterzijde is nog een tekening.
Beeldend kunstenaar: Hansje Becker 1936-
Afmeting: 45 x 32 cm
Signatuur: met potlood Hansje Becker(s?) 1968 en 9-5-68
Conditie: tekening is in mooie staat en niet ingelijst. Het heeft 4 punaise gaatjes op de hoeken.
Info:
Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 635 (as: Kops, Henriette Antoinette de Bruyn;*)
Jacobs 1993 (as: Becker, H. Kops de Bruyn)
Hansje Becker, vrouw, 1936 geboren te Amsterdam
Vermeldingen: P. Scheen 1969-1970, Jacobs 1993
Werkzame periode in Amsterdam: 1951 - 1983