Erwin Eisch (1927) Unica iriserende schaal met zweepslagen
Bied mee
Afmetingen | 15 x 14 x 15 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 125
Lid sinds 2016 / Doorn, Nederland
10 aangeboden items / 139 verkochte items
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 10 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Kunsthars |
Afmetingen | 12 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 7 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 19 x 29 x 7 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 5 x 13 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 37 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout |
Afmetingen | 20 x 17 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 18 x 7 x 3 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |