Ko Oosterkerk - Croix, ets (mooi ingelijst)
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk
Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Jean Tinguely - Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.