Helene Briels - Een opwindende Tocht 7/12

Helene Briels - Een opwindende Tocht 7/12 kopen? Bied vanaf 35!
Helene Briels - Een opwindende Tocht 7/12 kopen? Bied vanaf 35!Helene Briels - Een opwindende Tocht 7/12 kopen? Bied vanaf 35!Helene Briels - Een opwindende Tocht 7/12 kopen? Bied vanaf 35!
  • Helene Briels (1954)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Techniek Hout/Linosnede
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 8/12
Geertje Lidewij Briels studeert in 1992 cum laude af aan de Rietveld Academie in Amsterdam.
Zij werkt voornamelijk met olieverf op doek.
Haar inspiratie vindt zij in alledaagse voorwerpen die zij in een andere context plaatst, zodat haar “beeldgedicht” vervreemding oproept bij de kijker.
Of het om een stilleven gaat of een geabstraheerd (zelf-)portret maakt daarbij niet uit.
Houtsnede op zwart Handgeschept papier
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westzaan, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 64,30

Helene Briels (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  rori
Lid sinds 2019
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
76 cm
57 cm