Henri Koetser - Boeren dorpsgezicht

Henri Koetser - Boeren dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
Henri Koetser - Boeren dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 25!Henri Koetser - Boeren dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 25!Henri Koetser - Boeren dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 25!Henri Koetser - Boeren dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 25!Henri Koetser - Boeren dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
  • Henri Koetser (1878-1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 25 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Potlood gesigneerd rechtsonder.
Uitgave van Gebr. Koch te Amsterdam.
Beeldmaat 13,6x19 cm. Bladmaat 25x32,5 cm. Losbladig.
Henri Koetser werd geboren te Maastricht op 19 oktober 1878 en overleed te Laren N-H op 9 februari 1952.
Opgeleid aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunst te Amsterdam o.l.v. August Allebé en Carel L. Dake. Gaf les aan J.A. van Schoten.
Schilder, etser en kunsthandelaar.
Lid van de kunstenaarsvereniging Arti et Amicitiae te Amsterdam.

Papier is vergeeld.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00