Herbie Hancock - Tour 1974 Paradiso> Artist in Residence 2022 North Sea Jazz Festival - Verkocht

Herbie Hancock - Tour 1974 Paradiso> Artist in Residence 2022 North Sea Jazz Festival kopen? Bied vanaf 25!
Vinyl

Herbie Hancock - Tour 1974 Paradiso> Artist in Residence 2022 North Sea Jazz Festival kopen? Bied vanaf 25!Herbie Hancock - Tour 1974 Paradiso> Artist in Residence 2022 North Sea Jazz Festival kopen? Bied vanaf 25!Herbie Hancock - Tour 1974 Paradiso> Artist in Residence 2022 North Sea Jazz Festival kopen? Bied vanaf 25!Herbie Hancock - Tour 1974 Paradiso> Artist in Residence 2022 North Sea Jazz Festival kopen? Bied vanaf 25!
  • Herbie Hancock (1940)
Type kunstwerk Vinyl
Jaartal 1974
Type Overig
Stijl Jazz & Blues
Uitgave 1e uitgave
Paradiso Herbert  Hancock (Chicago, 12 april 1940) is een Amerikaans jazz-pianist en -componist. Herbie Hancock wordt beschouwd als een van de invloedrijkste jazzmuzikanten van de tweede helft van de twintigste eeuw, een status vergelijkbaar met die van zijn mentor Miles Davis. In zijn muziek gebruikt hij ook elementen uit de funk, rock, blues, soul, gospel en klassieke muziek. Hij speelt zowel piano, keyboard als synthesizer.

Deze originele poster (43 x 64 cm.) is de eerste druk van de grafische promotie van het concert en de tour. Het was alleen voor promotioneel gebruik en niet beschikbaar voor commerciële verkoop. Latere reproducties, hoewel decoratief, hebben geen echte waarde. Ze werden meestal gezien in etalages van muziekwinkels, enz. en waren vaak maar een week of 2 aanwezig nadat ze waren opgehangen. Het vinden van deze in nieuwe of mint staat is zeldzaam.
ConditieNieuwstaat (M-/NM)
Herbert Jeffrey Hancock (Chicago, 12 april 1940) is een Amerikaans jazz-pianist en -componist. Herbie Hancock wordt beschouwd als een van de invloedrijkste jazzmuzikanten van de tweede helft van de twintigste eeuw, een status vergelijkbaar met die van zijn mentor Miles Davis. In zijn muziek gebruikt hij ook elementen uit de funk, rock, blues, soul, gospel en klassieke muziek. Hij speelt zowel piano, keyboard als synthesizer.
Deze originele poster is de eerste druk van de grafische promotie van het album. Het was alleen voor promotioneel gebruik en niet beschikbaar voor commerciële verkoop. Latere reproducties, hoewel decoratief, hebben geen echte waarde. Ze werden meestal gezien in etalages van muziekwinkels, enz. en waren vaak maar een week of 2 aanwezig nadat ze waren opgehangen. Het vinden van deze in nieuwe of mint staat is zeldzaam is in nagenoeg perfecte staat. Zowel de hoes als de plaat zelf is in onbeschadigde conditie en kent geen sporen van slijtage. Het geluid kent geen imperfecties als de plaat gespeeld wordt.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Herbie Hancock (1940)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  richmon
12 verkochte items
Alle items (4)