Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd, genummerd + certificaat
Ruurd Hallema - Ruurd Hallema, beeldhouwer
Pieter Dupont - Omnibuspaarden, Parijs
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 37.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Proefdruk |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. Om de voorstelling heen zitten wat oneffenheden in het papier. Zie foto's. Ook zitten er een aantal oxidatievlekjes in het witte gedeelte aan de bovenzijde en 1 op de linkerzijde. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.