Wouter Johan van Smorenburg - 3 schilderijen (ca 1900) waarvan 2x onbekend
Theo Blankestijn - De wilg in het hoge gras
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
in goede gebruikte staat. De lijst heeft wat krasjes. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter