Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 82 cm (h x b) |
Incl. lijst | 97 x 108 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 66/125 |
Herman Brood, geboren op 5 november 1946 in Zwolle, was een getalenteerde artiest. Behalve zanger was hij pianist, kunstschilder, acteur en auteur. Herman kreeg zijn eerste pianolessen in 1959, als kind van 13 jaar oud. Op deze zeefdruk van Herman beeldt hij zijn vleugel af.
De zeefdruk is voorzien van passe-partout en ingelijst in een brede aluminium lijst.
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |