Verfijnde ets van de Friese kunstenaar Ids Wiersema van een bruggetje in een waterrijk landschap. Handgesigneerd in potlood rechtsonder. Over de herkomst staat op achterzijde een annotatie. Vermoedelijk uit de jaren 1920.
Het werkje zit in een art deco passepartout en lijstje geplakt. Het glas ontbreekt, evenals een afsluiting aan de achterzijde. Lijstje zou dus gerepareerd moeten worden. Het werk zelf is in zeer goede staat.
Zeer Goed
Werk in goede staat, Lijstje behoeft reparatie, zie omschrijving van het werk.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ezinge, Nederland
Tot 5 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 16,00
€ 18,00