14k bicolour gouden oorbellen met diamant 0.40 ct
Philippe Halsman - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handgetekend
14k rood gouden hanger met briljant geslepen diamant 0.15 ct
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31.8 x 44.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 36 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Olieverf op doek 31.8x44 cm in top conditie.
Lijst 36x49 heeft diversen kleine schades zie foto's.
Jacobus Willem 'Jacob' van Rossum
Den Haag 1881-1963 Rijswijk (Z.H.)
Jacob van Rossum woonde en werkte vrijwel zijn hele leven in Den Haag en hij wordt dan ook beschouwd als een typisch Haagse schilder. Na zijn opleiding aan de academie in de hofstad specialiseerde hij zich in het schilderen van traditionele onderwerpen in impressionistische stijl: landschappen met een boerderij en vee, pluimvee bij een hoeve, rivier- en bosgezichten. Ook schilderde hij enkele stadsgezichten en figuurstukken. Zijn werk heeft soms een humoristische ondertoon. Behalve schilder was Van Rossum ook een knap tekenaar en etser.
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Lijst is in goede conditie. Schilderij is in zeer goede conditie. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.