Jelis van Dolderen - Lot van vier zeefdrukken, Paris Metro - Ingelijst
Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop"
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Jacob Jutte (1930-)op dun papier uit 1962, r.o gesigneerd in potlood. Afmeting blad 13x17,7. Zie voor de staat van het blad de foto's.
Verzending tussen twee platen per brievenbuspakje of aangetekend.
Voor info over de kunstenaar : https://rkd.nl/nl/explore/artists/record?query=jutte&start=6