Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 24.4 x 38.4 cm (h x b) |
Passe-partout | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bremen, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||