Chris Koelemeijer - boslandschap
Paul Nieuwendijk - compositie met tafel
Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Algemeen goede staat met gebruikssporen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.