Met potlood gesigneerd "Jan Cremer '63" nummer "60/80 1978". Betreft dus een niet al te grote serie. Alhoewel werk eerder ingelijst is geweest is hier niets van te zien (geen vergeling). Bovengenoemde maat is de papiermaat. De maat van de voorstelling is circa 66 x 51 cm. Dit werk kan een wat grotere lijst zonder problemen hebben gezien de forse kleuren en de "aanwezigheid" van het werk.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nederhorst den berg, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25